angaretchka [angareCZka] jest zdrobnieniem od słowa Angara – nazwy pięknej i silnej rzeki, ważnej dla nas z wielu powodów.

Projektowanie własnych ubrań i dodatków jest naszą wielką rodzinną pasją od paru pokoleń. Jesteśmy siostrami, i choć każda z naszej trójki, ma swoją wizję świata, razem tworzymy markę modową angaretchka.

Lubimy unikalne i ponadczasowe rzeczy, w których dobrze się czuje i wygląda. Komfort i piękno w naszych realizacjach stawiamy na równi. Wybieramy jakościowe tkaniny i przeważnie proste kroje. Cenimy funkcjonalność, choć nie stronimy od eksperymentów. Najwięcej propozycji powstaje dla Pań. Projekty są różne, jak różne jesteśmy my same. Jesteśmy zgodne, co do jednego – ma być bezpretensjonalnie, koniecznie wygodnie, podkreślać co najlepsze w każdej sylwetce i mieć w sobie to coś.

Uwielbiamy tworzyć ubranka także dla dzieci – bawimy się kolorystyką i aplikacjami, stawiając na pierwszym miejscu wygodę użytkowania.

Każda kolekcja jest produkowana w krótkich seriach, czasami ograniczonych do kilku egzemplarzy. To sprawia, że możesz poczuć się naprawdę wyjątkowo. Wszystkie projekty możemy uszyć według Twoich wymiarów, wprowadzić modyfikacje bądź zrealizować projekt według Twojego pomysłu na indywidualne zamówienie.

 

 

 

angaretchka
angaretchka
angaretchka